Velkommen til vår nettbutikk!

Mitsubishi-M009T80472 Startmotorer

Kort beskrivelse:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11022980 6035634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Produkt detalj

OEM-KODE

Gjeldende kjøretøy

Service

Pakking

Produktetiketter

M009T80472 Spenning [V] 24
Effekt [kW] 7
Rotasjon CW
Størrelse A [mm] 92
Størrelse B [mm] 47
Nr. / Tenner [antall ] 12
Nr. / Tenner (passer inn) ] 12
Nei / montering. hull [antall ] 3
Nei / montering. hull med tråd [antall ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126,5
O.2 [mm] 126,5
O.3 [mm] 126,5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Tidligere:
  • Neste:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    EKTE 20437436BN
    EKTE 20437436OE
    LAUBER 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLITE M009T80472
    PRESTOLITE M009T80473
    PRESTOLITE M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    LAST 113851
    HC-DELER CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Gjøre Modell Type År Info
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946cc, 313HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946cc, 313HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967cc, 360HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B. 2004 - 11967cc, 401HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K 2004 - 11967cc, 401HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B. 2004 - 11967cc, 428HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967cc, 428HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967cc, 360HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967cc, 360HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HK

    Alle produktene våre gir ett års garantiservice. Hvis det er noe kvalitetsproblem med selve produktet fra kjøpsdatoen, etter bekreftelse av vår kvalitetsinspeksjonsavdeling, vil vi tilby helt nye produkter gratis.

    Corporate mål: Kundenes tilfredshet er vårt mål, og håper inderlig å etablere langsiktige stabile samarbeidsrelasjoner med kunder for å utvikle markedet i fellesskap. Vi bygger strålende morgendag sammen! Vårt firma anser "rimelige priser, effektiv produksjonstid og god ettersalgsservice" som vårt prinsipp. Vi håper å samarbeide med flere kunder for gjensidig utvikling og fordeler. Vi ønsker potensielle kjøpere velkommen til å kontakte oss. De fleste problemer mellom leverandører og kunder skyldes dårlig kommunikasjon. Kulturelt kan leverandører være tilbakeholdne med å stille spørsmål ved ting de ikke forstår. Vi bryter ned disse hindringene for å sikre at du får det du vil til det nivået du forventer når du vil ha det. Raskere leveringstid og produktet du ønsker er vårt kriterium.

    Vi har fargeemballasje og nøytral pakningsboks, og tilpasset emballasjeboks. Hvert produkt pakkes i en eske med etikett med all informasjon på, og esker blir pakket i kartong, kartonger blir pakket i pall.

    Skriv meldingen din her og send den til oss